O Hotelu

 Hotel Concertino - Zlatá Husa

Město a zámek Jindřichův Hradec stejně jako Český Krumlov a Třeboň patří mezi skvosty jižních Čech. Hotel Concertino leží přímo v centru města Jindřichův Hradec a pouhých pět minut chůze od hotelu najdete třetí největší hrad a zámek v ČR. V hotelu Concertino lze plánovat akce jako je rodinná dovolená, prodloužený víkend i školení a firemní akce. K dalším službám hotelu patří relaxace, privátní hotelová sauna, masáže, půjčovna kol, vlastní podzemní garáže apod. Ubytování nabízíme ve 37 elegantních pokojích. Výtečné speciality nabízí hotelová restaurace Zlatá Husa, nebo pivnice – Formanka. Hotel disponuje konferenčním sálem a salonky až pro 170 osob s bezplatným Wi-Fi připojením.

Pro relaxaci, rodinnou dovolenou, ale i firemní akce máme připravenu širokou nabídku v sekci SPECIÁLNÍ NABÍDKY. Pro nabídku přímo pro Vás a získání nejlepší ceny nás neváhejte kontaktovat…

Těšíme se na Vaši návštěvu

 

Naše speciální nabídky Rezervovat ubytování

Dárkové vouchery

Kupte svým blízkým ten pravý dárek!

Udělejte radost svým nejbližším a darujte jim nezapomenutelný zážitek. Vyberte si z naší nabídky romantický víkend, wellness & relax, rodinnou dovolenou, pobyt pro dříve narozené či hodnotový poukaz, připojte osobní přání a máte originální dárek, který určitě potěší.

Kontakty

Budeme rádi, když nás budete kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.

Orea Hotel Concertino

nám. Míru 142/I
Jindřichův Hradec 377 01
Česká republika

Tel: +420 384 362 320-2
Info linka: +420 384 36 23 20
E-mail: info@concertino.cz

Rezervace ubytování

Rezervace provedená z těchto stránek zaručuje nejnižší dostupnou cenu ubytování v našich hotelech

Navštivte naše další hotely

Již přemýšlíte, kde strávíte vaší příští dovolenou? nabízíme nepřeberné množství hotelů s různým zaměřením. Výběr je jen na vás.