O Hotelu
 
 

 

 

≡ Zajistěte si bezpečný pobyt: Naše pokoje jsou před předáním vždy desinfikovány ozonem.... ≡

 Hotel Concertino - Zlatá Husa

Město a zámek Jindřichův Hradec stejně jako Český Krumlov a Třeboň patří mezi skvosty jižních Čech. Hotel Concertino leží přímo v centru města Jindřichův Hradec a pouhých pět minut chůze od hotelu najdete třetí největší hrad a zámek v ČR. V hotelu Concertino lze plánovat akce jako je rodinná dovolená, prodloužený víkend i školení a firemní akce. K dalším službám hotelu patří relaxace, privátní hotelová sauna, masáže, půjčovna kol, vlastní podzemní garáže apod. Ubytování nabízíme ve 37 elegantních pokojích. Výtečné speciality nabízí hotelová restaurace Zlatá Husa, nebo nová značková pivnice - Naše Hospoda Zlatá Husa. Hotel disponuje konferenčním sálem a salonky až pro 170 osob s bezplatným Wi-Fi připojením.

Pro relaxaci, rodinnou dovolenou, ale i firemní akce máme připravenu širokou nabídku v sekci SPECIÁLNÍ NABÍDKY. Pro nabídku přímo pro Vás a získání nejlepší ceny nás neváhejte kontaktovat…

Těšíme se na Vaši návštěvu

 

 
Naše speciální nabídky Rezervovat ubytování

Dárkové vouchery

Kupte svým blízkým ten pravý dárek!

Udělejte radost svým nejbližším a darujte jim nezapomenutelný zážitek. Vyberte si z naší nabídky romantický víkend, wellness & relax, rodinnou dovolenou, pobyt pro dříve narozené či hodnotový poukaz, připojte osobní přání a máte originální dárek, který určitě potěší.

Kontakty

Budeme rádi, když nás budete kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.

Orea Hotel Concertino

nám. Míru 142/I
Jindřichův Hradec 377 01
Česká republika

Tel: +420 384 362 320-2
Info linka: +420 384 36 23 20
E-mail: info@concertino.cz

Navštivte naše další hotely

Již přemýšlíte, kde strávíte vaší příští dovolenou? nabízíme nepřeberné množství hotelů s různým zaměřením. Výběr je jen na vás.